Kürşat Kabaca
5 gün

‘91’ Yaşındaki Asayiş Köpeğimiz TAKLA, Emekli Oluyor🐕🧿

Jandarma Genel Komutanlığı emrinde sayısız göreve çıkan Takla meslek hayatının son zamanlarını yaşıyor. Kısa süre sonra emekli olacak olan Takla’ya yeni yaşamında eğlenceler dileriz.
⏰Tamamı 20.30
https://youtu.be/5PrFfgUfmJA

'91' Yaşındaki Asayiş Köpeğimiz TAKLA, Emekli Oluyor - YouTube

'91' Yaşındaki Asayiş Köpeğimiz TAKLA, Emekli Oluyor.???Jandarma Genel Komutanlığı emrinde sayısız göreve çıkan asayiş köpeğimiz Takla meslek hayatının so...

FotVid, Fotoğraf (Fot) ve Video (Vid) Kelimelerinin birleştirilmesi ile türetilmiş bir isimdir. Kullanıcların çevrim içi paylaşımlaryapmasını sağlayan sosyal paylaşım platformudur.

Proje aşamasında sadece fotoğraf ve video paylaşılan bir sosyal ağ düşündüğümüz için FotVid ismi üzerinde karar kıldık ve tescilledik.

Daha sonrasında gelen talepler doğrultusunda 1253 Karekterlik yazı paylaşabilme, anket ve gif gibi özelliklerin yer aldığı bir projeye dönüşmüş oldu.

FotVid'in daha fazla kullanıcıya ulaşması için yardımınıza ihtiyacımız var. Arkdaşlarınıza ve dostlarınıza FotVid'i önererek buranın daha kaliteli ve gerçek kişilerin yer aldığı bir sosyal ağa dönüştürelim. Ne dersiniz?

#Fotvid çalışanlarına, hakaret ve küfür içeren özel mesaj atan kullanıcıların hesaplarını silme hakkını#Fotvid saklı tutmaktadır.

İnsanları kışkırtan, saldırgan bir kullanıcı adı seçilemez.#Fotvid bu tür kullanıcı adı seçen kullanıcı hesaplarını silme veya kullanıcı adını değiştirme hakkını gizli tutar.

valla bu saatten sonra ister dostunuzun elinden portakal yiyin ister hasmınızdan kurşun bizi bağlamaz.